ย 

แƒ™แƒ”แƒ แƒซแƒ แƒ›แƒ แƒแƒ•แƒแƒšแƒžแƒ แƒแƒคแƒ˜แƒšแƒ˜แƒแƒœแƒ˜

แƒกแƒแƒจแƒฃแƒแƒšแƒ แƒกแƒ™แƒแƒšแƒ แƒ˜แƒ•แƒ”แƒ แƒ˜แƒ

แƒ™แƒ”แƒ แƒซแƒ แƒ›แƒ แƒแƒ•แƒแƒšแƒžแƒ แƒแƒคแƒ˜แƒšแƒ˜แƒแƒœแƒ˜ แƒกแƒแƒจแƒฃแƒแƒšแƒ แƒกแƒ™แƒแƒšแƒ แƒ˜แƒ•แƒ”แƒ แƒ˜แƒ

"แƒฉแƒ•แƒ”แƒœ แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ›แƒแƒ›แƒแƒ•แƒแƒšแƒ˜ แƒ•แƒแƒ แƒ— แƒ“แƒ แƒ˜แƒ•แƒ”แƒ แƒ˜แƒ แƒ’แƒ•แƒฅแƒ•แƒ˜แƒ"

แƒกแƒ™แƒแƒšแƒแƒจแƒ˜ แƒฎแƒแƒ แƒชแƒ˜แƒ”แƒšแƒ“แƒ”แƒ‘แƒ แƒกแƒแƒฎแƒ”แƒšแƒ›แƒฌแƒ˜แƒคแƒแƒก แƒ›แƒ˜แƒ”แƒ  แƒ“แƒแƒฌแƒ”แƒกแƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ˜ แƒ แƒ”แƒ’แƒฃแƒšแƒแƒชแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ แƒแƒ—แƒ แƒ›แƒแƒฎแƒ“แƒ”แƒก แƒ•แƒ˜แƒ แƒฃแƒกแƒ˜แƒก แƒ“แƒ แƒแƒฃแƒšแƒ˜ แƒ“แƒแƒซแƒšแƒ”แƒ•แƒ
๐Ÿ“ฃแƒญแƒแƒ“แƒ แƒแƒ™แƒ˜ แƒฉแƒ”แƒ›แƒ˜ แƒ—แƒแƒ›แƒแƒจแƒ˜แƒโ™Ÿ๏ธโ™Ÿ๏ธโ™Ÿ๏ธ
1 แƒ˜แƒ•แƒœแƒ˜แƒกแƒก,แƒ‘แƒแƒ•แƒจแƒ•แƒ—แƒ แƒ“แƒแƒชแƒ•แƒ˜แƒก แƒ“แƒฆแƒ”แƒก,แƒกแƒ™แƒแƒšแƒ ,,แƒ˜แƒ•แƒ”แƒ แƒ˜แƒแƒจแƒ˜" แƒฉแƒแƒขแƒแƒ แƒ“แƒ แƒขแƒฃแƒ แƒœแƒ˜แƒ แƒ˜ I แƒ™แƒšแƒแƒกแƒ”แƒšแƒ”แƒ‘แƒก แƒ“แƒ IV แƒ™แƒšแƒแƒกแƒ”แƒšแƒ”แƒ‘แƒก แƒจแƒแƒ แƒ˜แƒก.โ™Ÿ๏ธ๐Ÿ†
๐Ÿ‘‰แƒจแƒ”แƒฎแƒ•แƒ”แƒ“แƒ แƒแƒ› แƒซแƒแƒšแƒ˜แƒแƒœ แƒกแƒแƒ˜แƒœแƒขแƒ”แƒ แƒ”แƒกแƒแƒ“ แƒฉแƒแƒ˜แƒแƒ แƒ.๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซแƒ’แƒแƒ›แƒแƒ แƒฏแƒ•แƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒแƒแƒกแƒแƒฎแƒ”แƒšแƒ แƒŸแƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜แƒ›๐Ÿ†๐Ÿ†๐Ÿ†
ย 
ย